Loader

W centrum stolicy, w jednym z apartamentowców, stworzyliśmy niesamowitą salę kinową, gdzie po wejściu przenosisz się w zupełnie inny świat. Właściciel, scenarzysta i redaktor serwisów filmowych, posiada imponującą kolekcję płyt, w skład której wchodzą nie tylko standardowe wydania, ale również wyjątkowe edycje kolekcjonerskie. Specjalnym życzeniem klienta było umieszczenie i wyeksponowanie tej kolekcji w sali kinowej.

Loader

Nasz klient chciał zmienić wolny pokój o powierzchni 22m2 w profesjonalną salę kinową, gdzie nie ma mowy o kompromisach w zakresie jakości dźwięku czy obrazu. Pomieszczenie zostało całkowicie zaciemnione zabudową, a mimo to wciąż można korzystać z komunikacyjnych funkcji pokoju. Konfiguracja audio 9.2.6 zapewnia zapierające dech wrażenia dźwiękowe we wszystkich standardach dźwięku imersyjnego Dolby Atmos, DTS:X i Auro 3D.

 

Loader

Zastosowany sprzęt audio to między innymi głośniki MK Sound, subwoofery Procella, procesor audio Trinnov Altitude. Za część wideo odpowiada laserowy projektor Sony 4K oraz ekran Screen Research. Projekt akustyczny oparty został na panelach Quest Acoustical Interiors. Centrum sterowania Control4 znajduje się w tablecie, którym obsłużymy zarówno oświetlenie, dźwięk jak i obraz. Wszystkie urządzenia zostały umieszczony za fotelami w specjalnej, zabudowanej szafie rack. W pełni rozkładane fotele zostały wykonane na zamówienie i są sterowane z indywidualnych paneli umieszczonych przy każdym siedzisku. Ten wyjątkowy system audio i wideo został skalibrowany wg specyfikacji THX, HAA i ISF.

Loader

Nasz projekt obejmował całą infrastrukturę techniczną, instalację audio, wideo i akustyczną, a także projekt scen świetlnych oraz design wnętrza. Odpowiadamy również za pełną realizację projektu w mieszkaniu.