Loader
  • Cinema Pro to firma, która powstała z myślą o dostarczaniu najwyższego poziomu rozrywki audiowizualnej oraz rozwiązań multimedialnych – zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla sektora biznesu

  • Naszą główną specjalizacją są efektowne i funkcjonalne sale kinowe oraz uniwersalne pokoje medialne, które tworzymy na etapie projektu domu, budowy albo na bazie przebudowy garażu czy pokoju. W ramach szerokiego pakietu świadczonych przez nas usług, znajduje się także adaptacja i aranżacja salonu na pokój multimedialny oraz opracowanie projektu instalacji kinowej do własnej realizacji.

  • Uzupełnieniem kompleksowej oferty Cinema Pro jest sklep internetowy z najwyższej klasy komponentami systemów audiowizualnych wraz z usługą ich profesjonalnej kalibracji.

Loader

Oferta Cinema Pro to propozycja dla najbardziej wymagających oraz świadomych klientów, którzy nie uznają kompromisów w poszukiwaniu idealnego dźwięku i obrazu

Wielofunkcyjne sale kinowe, sygnowane marką Cinema Pro – to prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów oraz wyjątkowe emocje, które wykraczają poza oczekiwania, wyobrażenia i dostarczają każdemu unikalnych doznań.

Tworzymy nowoczesne sale kinowe oraz pokoje medialne, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta miłośników filmu, koneserów muzyki czy pasjonatów gier. Innowacyjne rozwiązania multimedialne o szerokim spektrum walorów użytkowych – to również nieocenione wsparcie dla firm, inspiracja i impuls dla rozwoju Twojego biznesu!

Loader
Loader
  • W Cinema Pro dbamy o najmniejsze nawet detale w zakresie odpowiedniej aranżacji/wystroju wnętrza, bowiem to właśnie one determinują uzyskanie pożądanej jakości i efektu

  • Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na w pełni spersonalizowane sale kinowe/pokoje multimedialne – harmonijnie dopasowane do oczekiwań, preferencji i charakteru danego miejsca.

    Kompleksowo zrealizowane instalacje wyposażamy w innowacyjne sterowanie, które dodatkowo zwiększają gamę wariantów oraz możliwości systemu AV, zapewniając przy tym użytkownikom komfortową i intuicyjną obsługę.

Loader

Marka Cinema Pro to połączenie pasji, doświadczenia, zaawansowanego technicznie modelowania komputerowego, najlepszego standardu sprzętu AV oraz unikatowej wiedzy

Od ponad 10 lat bacznie śledzimy branżowe trendy, nowinki sprzętowe, poszerzamy kwalifikacje i pogłębiamy kompetencje – co pozwala nam skutecznie reagować na ewoluujące potrzeby społeczeństwa w obszarze multimedialnej rozrywki.

Zależy nam na upowszechnianiu najlepszych rozwiązań w obrębie szeroko rozumianej sfery AV, dlatego chętnie dzielimy się także swoimi doświadczeniami oraz służymy fachowym doradztwem.

Loader

Jesteś zainteresowany personalizowaną salą kinową
w Twoim domu?

Umów się na spotkanie online