Loader

Skorzystaj z bezzwrotnej dotacji nawet do 90% wartości inwestycji na budowę lub rozbudowę systemu emisji filmów i wydarzeń artystycznych. Program jest adresowany do branży hotelarskiej, mając na celu wspieranie hoteli poprzez unowocześnianie lub modyfikację profilu działalności.

∙ Nabór do programu: marzec – kwiecień 2024.
∙ Maksymalny poziom dofinansowania wynosi 90%.
∙ Maksymalna wartość kosztów netto inwestycji to 600 000 zł
∙ Minimalna kwota dotacji 50 000 zł, a maksymalna 540 000 zł.
∙ Wsparcie będzie udzielane w formie zaliczki oraz refundacji

Przy składaniu wniosku oferujemy wsparcie profesjonalistów z EUROPROJEKTY.

Loader
Loader

Luksusowa sala kinowa to unikalne doświadczenie audiowizualne w niesamowitej atmosferze i doskonały sposób na dostarczenie niezapomnianych przeżyć. Pokaz filmowy, wieczór gier czy wspólne oglądanie wydarzeń sportowych w niesamowitej jakości obrazu i dźwięku to tylko niektóre atrakcje jakie dostarczysz swoim Klientom. Prywatna atmosfera, możliwość dodatkowego serwisu i nietuzinkowa przestrzeń dostarczą poczucia luksusu w najlepszym standardzie.

Loader
Loader
Loader
Loader
Loader
Loader

Sale konferencyjne

Wysokiej jakości sala konferencyjna w hotelu to nie tylko miejsce do spotkań, ale istotny element, który wpływa na jakość prezentacji oraz zadowolenie uczestników. Inwestycja w salę konferencyjną najwyższej jakości przynosi wiele korzyści właścicielom biznesu. Profesjonalne i nowoczesne wnętrza nie tylko prezentują firmę w najlepszym świetle, ale także wpływają na pierwsze wrażenie, budując solidny wizerunek.

Wygodne krzesła, nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dobra akustyka gwarantują komfort uczestnikom, sprzyjając efektywnej pracy podczas spotkań. Wysokiej jakości sala konferencyjna jest również wyposażona w nowoczesną technologię oraz infrastrukturę, co zapewnia sprawną prezentację i dostęp do szybkiego internetu.

Dostosowanie sali do różnych rodzajów wydarzeń, takich jak konferencje, szkolenia czy prezentacje, dodaje elastyczności w organizacji spotkań. To miejsce wielofunkcyjne, przystosowane do różnych potrzeb. Dodatkowo, możliwość wynajmowania sali konferencyjnej stanowi dodatkowe źródło dochodów dla właścicieli hoteli, przyciągając jednocześnie nowych gości i zwiększając obłożenie hotelu.

Loader

Jesteś zainteresowany prywatną salą kinową lub salą konferencyjną w swoim hotelu?

Umów spotkanie